Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydaci na wójta w gminie Niemce

Utworzony przez gość, 7 listopada 2010 r. o 12:30
zniesmaczony napisał:
Jestem zaskoczony i zaszokowany postawą p. Czyżyka, który mając w swoim haśle wyborczym uczciwość, kompetencje i doświadczenie zwalnia kompetentną osobę z działu inwestycji tylko dlatego, że ośmieliła się kandydować na urząd wójta gminy, jak widać zarezerwowany wyłącznie dla p. Czyżyka - demokracja w wykonaniu p. Czyżyka. Czyżby już pan wójt zaczął przygotowywać miejsca pracy dla swojej licznej rodziny?
Słyszałem, że p.Jachim została zwolniona bezpodstawnie, z pominięciem obowiązujących procedur i będzie odwoływać się do sądu o przywrócenie do pracy. Czy znowu my, podatnicy, będziemy płacić koszty chybionych decyzji p. wójta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dnia 02-12-2010 godz.9:00 pierwsze posiedzenie Rady Gminy Niemce nowej kadencji. Może warto zobaczyć jak to się odbywa radzenie w gminie i co powie jeszcze urzędujący wójt jeżeli nie zachoruje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z publikowanej informacji co zrobił p. Czyżyk. "Staraniem władz gminnych udało się również przeprowadzić wiele ważnych inwestycji: * - pozyskano ponad 20 ha tereny pod budowę Kompleksu Sportowo Rekreacyjnego", I tak się manipuluje wyborcami. Grunty przejęła gmina za czasów urzędowania p. Szczygła lub p. Waśkowicza, a nam się wmawia, że pozyskał je p. Czyżyk. Podobnie mają się informacje o wybudowanych drogach i innych inwestycjach robionych jeszcze za urzędowania p. Smolarza. Zafałszowana jest też informacja o zadłużeniu gminy. Podaje się dług na np. dzień dzisiejszy a jutro zapłacimy za inwestycje zrealizowane ale dotychczas nie zapłacone i będziemy mieli koło 10 milionów długu. W samym banku ING gmina ma zaciągnięty kredyt w kwocie ponad 6 000 000 PLN.(do tego kredytu p. Czyżyk przyznał się zapytany przez jednego z uczestników zebrania wiejskiego miejscowości Niemce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA ZASTANAWIAŁAM SIĘ NA KOGO TERAZ ZAGŁOSOWAĆ BO W PIERWSZEJ TURZE GŁOSOWAŁAM NA KANDYDATA KTÓRY NIESTETY NIE ZNALAZŁ SIĘ W PIERWSZEJ DWÓJCE ALE TERAZ ZAGŁOSUJĘ MIMO WSZYSTKO NA P. CZYŻYKA PONIEWAŻ DYS MIAŁ JUŻ SWOJEGO WÓJTA, POTEM POSŁA KTÓRY WIELE OBIECYWAŁ A NIEWIELE ZROBIŁ (TERAZ GRZEJE CIEPŁY STOŁEK W KRUS-IE)A CZYŻYK COŚ JUŻ JEDNAK ZROBIŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAGDA napisał:
JA ZASTANAWIAŁAM SIĘ NA KOGO TERAZ ZAGŁOSOWAĆ BO W PIERWSZEJ TURZE GŁOSOWAŁAM NA KANDYDATA KTÓRY NIESTETY NIE ZNALAZŁ SIĘ W PIERWSZEJ DWÓJCE ALE TERAZ ZAGŁOSUJĘ MIMO WSZYSTKO NA P. CZYŻYKA PONIEWAŻ DYS MIAŁ JUŻ SWOJEGO WÓJTA, POTEM POSŁA KTÓRY WIELE OBIECYWAŁ A NIEWIELE ZROBIŁ (TERAZ GRZEJE CIEPŁY STOŁEK W KRUS-IE)A CZYŻYK COŚ JUŻ JEDNAK ZROBIŁ.
Uważam, że Czyżyk co miał zrobić to już zrobił, dajcie mu teraz odpocząć na zasłużonej emeryturze. Czas na zmianę pokoleniową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAGDA napisał:
JA ZASTANAWIAŁAM SIĘ NA KOGO TERAZ ZAGŁOSOWAĆ BO W PIERWSZEJ TURZE GŁOSOWAŁAM NA KANDYDATA KTÓRY NIESTETY NIE ZNALAZŁ SIĘ W PIERWSZEJ DWÓJCE ALE TERAZ ZAGŁOSUJĘ MIMO WSZYSTKO NA P. CZYŻYKA PONIEWAŻ DYS MIAŁ JUŻ SWOJEGO WÓJTA, POTEM POSŁA KTÓRY WIELE OBIECYWAŁ A NIEWIELE ZROBIŁ (TERAZ GRZEJE CIEPŁY STOŁEK W KRUS-IE)A CZYŻYK COŚ JUŻ JEDNAK ZROBIŁ.
" A Czyżyk już coś jednak zrobił" - dla jego dobra lepiej go nie wybierajmy bo może zrobić coś gorszego niż z salą gimnastyczną w Niemcach - i go zamkną. A tak, skończy się na wyroku w zawieszeniu i nacieszy się wnukami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję wejść na stronę www.niemce.pl i zobaczyć jakie inwestycje wójt "wszystkich" mieszkańców gminy zamierza zrobić w miejscowości Niemce. Ośrodek sportowo-rekreacyjny , w skład którego wejdzie przedszkole, basen, hala sportowa hotel, stadion i park. Bardzo to ładnie panie wójcie, tylko nigdzie nie znalazłam informacji, ile ta inwestycja będzie nas kosztować. A co z inwestycjami w innych miejscowościach, bo sądząc po rozmachu tej inwestycji to na teren nie starczy nawet złotówki? Gmina to nie tylko Niemce panie wójcie, my też płacimy podatki i chcemy coś z tego mieć w swoich miejscowościach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='remiz' timestamp='1291128559' post='395310'] Cytat z publikowanej informacji co zrobił p. Czyżyk. "Staraniem władz gminnych udało się również przeprowadzić wiele ważnych inwestycji: * - pozyskano ponad 20 ha tereny pod budowę Kompleksu Sportowo Rekreacyjnego", I tak się manipuluje wyborcami. Grunty przejęła gmina za czasów urzędowania p. Szczygła lub p. Waśkowicza, a nam się wmawia, że pozyskał je p. Czyżyk. Podobnie mają się informacje o wybudowanych drogach i innych inwestycjach robionych jeszcze za urzędowania p. Smolarza. Oczywiście jet to nie prawda!!! Może Pan wojtek odpowie kiedy zostały przejęte w/w grunty? Bo z tego co wiem był we władzach gminnych zarówno w okresie o którym pisze pan remiz tak jak i teraz. Czekamy na wyjaśnienie panie wojtku tak dla czystej informacji. Kiedy Gmina przejęła grunty pod kompleks sportowo- oświatowo-rekreacyjny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
Proponuję wejść na stronę www.niemce.pl i zobaczyć jakie inwestycje wójt "wszystkich" mieszkańców gminy zamierza zrobić w miejscowości Niemce. Ośrodek sportowo-rekreacyjny , w skład którego wejdzie przedszkole, basen, hala sportowa hotel, stadion i park. Bardzo to ładnie panie wójcie, tylko nigdzie nie znalazłam informacji, ile ta inwestycja będzie nas kosztować. A co z inwestycjami w innych miejscowościach, bo sądząc po rozmachu tej inwestycji to na teren nie starczy nawet złotówki? Gmina to nie tylko Niemce panie wójcie, my też płacimy podatki i chcemy coś z tego mieć w swoich miejscowościach.
Pan Czyżyk za pieniądze podatników buduje sobie w Niemcach pomnik w postaci ośrodka sportowo-rekreacyjnego im. Stefana Czyżyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O JAKIEJ ZMIANIE POKOLENIOWEJ BASIU PISZESZ PAN URBAŚ NAPEWNO NIE JEST O WIELE MŁODSZY OD CZYŻYKA. CHCIELIŚCIE ZMIANY POKOLENIOEJ TO TRZEBA BYŁO GŁOSOWAĆ NA LUDZI MŁODYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAGDA napisał:
O JAKIEJ ZMIANIE POKOLENIOWEJ BASIU PISZESZ PAN URBAŚ NAPEWNO NIE JEST O WIELE MŁODSZY OD CZYŻYKA. CHCIELIŚCIE ZMIANY POKOLENIOEJ TO TRZEBA BYŁO GŁOSOWAĆ NA LUDZI MŁODYCH.
Czyżyk 67 lat (wiek emerytalny) i Urbaś 52 lata. Różnica 15 lat. Widzisz różnicę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wojtek napisał:
Lik, być może się mylę, ale sądząc po treści, kulturze wypowiedzi myślę, że nazywasz się Kró-Lik. Być może jesteś urzędującym jeszcze zastępcą wójta. Takie komentarze w przypadku wyboru na wójta Pana Urbasia (a na to się zanosi) mogą się skończyć tym, że z drewienkami, może w Pol-Skone będziesz miał ty do czynienia- no i mnóstwem tlenu.
HAHAHA Dobre!! BOb-ie jesteś w błędzie Nie jestem panem Królikiem. Ani panem Czyżykiem - to apropo wcześniejszej wypowiedzi. A skąd ty masz takie informacje, ze wójtem zostanie pan Urbaś?? Wybory są w niedzielę, a ty już widzisz na co się zanosi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sory BOb-ie powyższa odpowiedź skierowana jest do promującego własną osobę "wojtka"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
karolka napisał:
do Ródka przecież pan Urbaś sam sobie tej ulotki nie drukował, może faktycznie zatrudnił do tego kogoś niekompetentnego, ale przynajmniej, w przeciwieństwie do Pana Czyżyka nie zatrudnia dzieci do roznoszenia swoich ulotek po wsi. I nie wiem dlaczego ,że Urbaś widzi tylko Dys skoro nie miał szansy nam tego pokazać. moim zdaniem to Czyżyk widzi tylko Niemce, a wy idźcie i głosujcie na niego, bo obiecał wam rozbudowę szkoły, tylko biorąc pod uwagę koszty budowy nowego obiektu na Różaniej to nie wiem skąd weźmie na to pieniądze. Chyba że zaciągnie kolejny kredyt i pogłębi zadłużenie naszej gminy
Być może i ktoś w jego ulotce popełnił błąd, ale on powinien to sprawdzić, zanim rozda to ludziom. A do roznoszenia ulotek przez jakieś osoby (twoim zdaniem "dzieci" ) - wolę taka formę dostarczenia ulotki, niż te wszystkie plakaty warlające się później po przystankach i ulicach. Poza tym czepiacie się tych kredytów, bo już chyba nie macie czego. A z jakich pieniędzy niby Czyżyk miał pokryć te inwestycje?? Może jest na tym forum jakiś chętny sponsor. Owszem, najwięcej dzieje się w Niemcach, ale gdzie niby ma powstać np. basen??? czy przedszkole???? Takie projekty realizuje się w miejscach, gdzie jest najwięcej osób i gdzie większości jest najłatwiej dojechać. Przecież takiego przedszkola nie wybudują w Dysie czy w Nasutowie a tym bardziej basenu. W Niemcach jest gimnazjum, jest zespół szkół, tam potrzebne są tego typu obiekty. Ale wy byście chcieli wszystko "już" "natychmiast" i najlepiej za darmo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Słyszałem, że p.Jachim została zwolniona bezpodstawnie, z pominięciem obowiązujących procedur i będzie odwoływać się do sądu o przywrócenie do pracy. Czy znowu my, podatnicy, będziemy płacić koszty chybionych decyzji p. wójta?
Wiesz, jeżeli byłabym na miejscu Czyżyka, to też bym ją zwolniła. Nie umiałabym zaufać takiemu pracownikowi. Ale być może jestem w błędzie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lik napisał:
Być może i ktoś w jego ulotce popełnił błąd, ale on powinien to sprawdzić, zanim rozda to ludziom. A do roznoszenia ulotek przez jakieś osoby (twoim zdaniem "dzieci" ) - wolę taka formę dostarczenia ulotki, niż te wszystkie plakaty warlające się później po przystankach i ulicach. Poza tym czepiacie się tych kredytów, bo już chyba nie macie czego. A z jakich pieniędzy niby Czyżyk miał pokryć te inwestycje?? Może jest na tym forum jakiś chętny sponsor. Owszem, najwięcej dzieje się w Niemcach, ale gdzie niby ma powstać np. basen??? czy przedszkole???? Takie projekty realizuje się w miejscach, gdzie jest najwięcej osób i gdzie większości jest najłatwiej dojechać. Przecież takiego przedszkola nie wybudują w Dysie czy w Nasutowie a tym bardziej basenu. W Niemcach jest gimnazjum, jest zespół szkół, tam potrzebne są tego typu obiekty. Ale wy byście chcieli wszystko "już" "natychmiast" i najlepiej za darmo!!
No cóż, Niemce to pępek świata i wszystko im się należy. Swoimi inwestycjami Czyżyk tak zadłuży gminę, że jeszcze kilku jego następców nie będzie miało żadnych możliwości działania, bo trzeba będzie spłacać kredyty. Panie Czyżyk, my nie chcemy wszystkiego już i natychmiast. Chcemy sprawiedliwego podziału środków na całą gminę, a nie tylko na Niemce. Mam nadzieję, że w niedzielę mieszkańcy gminy dokonają właściwego wyboru oddając swój głos na człowieka, który będzie działał na rzecz całej gminy, a nie tylko dla niewielkiej liczby mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z jakich pieniędzy niby Czyżyk miał pokryć te inwestycje?? Może pokryć ze swoich poborów i z emerytury, którą pobiera. Chyba wystarczająco wysokie ma dochody? Czy jeszcze mało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LIK napisał:
HAHAHA Dobre!! BOb-ie jesteś w błędzie Nie jestem panem Królikiem. Ani panem Czyżykiem - to apropo wcześniejszej wypowiedzi. A skąd ty masz takie informacje, ze wójtem zostanie pan Urbaś?? Wybory są w niedzielę, a ty już widzisz na co się zanosi....
Nie jesteś PANEM Królikiem, tylko Jarosławem Królikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lik napisał:
Być może i ktoś w jego ulotce popełnił błąd, ale on powinien to sprawdzić, zanim rozda to ludziom. A do roznoszenia ulotek przez jakieś osoby (twoim zdaniem "dzieci" ) - wolę taka formę dostarczenia ulotki, niż te wszystkie plakaty warlające się później po przystankach i ulicach. Poza tym czepiacie się tych kredytów, bo już chyba nie macie czego. A z jakich pieniędzy niby Czyżyk miał pokryć te inwestycje?? Może jest na tym forum jakiś chętny sponsor. Owszem, najwięcej dzieje się w Niemcach, ale gdzie niby ma powstać np. basen??? czy przedszkole???? Takie projekty realizuje się w miejscach, gdzie jest najwięcej osób i gdzie większości jest najłatwiej dojechać. Przecież takiego przedszkola nie wybudują w Dysie czy w Nasutowie a tym bardziej basenu. W Niemcach jest gimnazjum, jest zespół szkół, tam potrzebne są tego typu obiekty. Ale wy byście chcieli wszystko "już" "natychmiast" i najlepiej za darmo!!
walać się a nie warlać się. Widzisz Lik jak łatwo popełnić błąd.Jesteśmy tylko ludźmi. Co do przedszkola, to Niemce mają już przedszkole na ponad 150 dzieci i w tym konkretnym przypadku przybędzie ich w Niemcach, gdy w innych miejscowościach brak ich zupełnie. Co do basenu i innych obiektów sportowych to zaklinanie rzeczywistości - gmina nie ma i długo nie będzie miała własnych środków, które pozwolą na realizacje tych śmiałych planów. A środków unijnych na ten cel p. Czyżyk nie pozyska.To co nam się prezentuje w tym temacie między innymi na stronach gazetki "Nasza Gmina" to autopromocja wójta nie poparta konkretami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baśka napisał:
Czyżyk 67 lat (wiek emerytalny) i Urbaś 52 lata. Różnica 15 lat. Widzisz różnicę?
MOŻE TO JEST RÓŻNICA ALE BYLI NAPRAWDĘ MŁODSI KANDYDACI!!!! I TO IM TRZEBA BYŁO DAĆ SZANSĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...